Dorostenci 2019/2020


Dorostenci - turnaj:

Neděle 24. listopadu 2019 – pořadatel: KNH MORAVSKÁ SLAVIA BRNO (sportovní hala TJ Tatranu Bohunice)

 

Výsledky jednotlivých utkáních:

KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 9 : 11           

1. NH BRNO – Sokol Ostopovice 4 : 4

TJ Chropyně – SK Autonot Jihlava 12 : 8  

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – KNH Moravská Slavia Brno 15 : 14          

1. NH BRNO – TJ Chropyně 10 : 10

Sokol Ostopovice – Draken Brno 7 : 7                 

SK Autonot Jihlava – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 11 : 11

KNH Moravská Slavia Brno – 1. NH BRNO 12 : 7

Draken Brno – TJ Chropyně 11 : 5

Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 10 : 6      

Draken Brno – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 11 : 10            

SK Autonot Jihlava – 1. NH BRNO 7 : 6                        

TJ Chropyně – KNH Moravská Slavia Brno 7 : 12           

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí - Sokol Ostopovice 8 : 8    

Draken Brno – 1. NH BRNO 11 : 6                      

KNH Moravská Slavia Brno – SK Autonot  Jihlava 10 : 6

TJ Chropyně – Sokol Ostopovice 8 : 8                           

1. NH Brno – TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 15 : 13

SK Autonot Jihlava – Draken Brno 10 : 7                         

Sokol Ostopovice – KNH Moravská Slavia Brno 9 : 9   

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Chropyně 7 : 9

          

 

Konečná tabulka s družstvy Chropyně a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

1.  Draken Brno 6         4     1     1         58 : 47         9
2.  KNH Moravská Slavia Brno 6    66 : 55          7 
3. Sokol Ostopovice 6  46 : 42     7 
4. TJ Chropyně 6 2 2 2  51 : 56  6
5.  SK Autonot Jihlava 1 3  48 : 56  5 
6. 1. NH BRNO 6 1 2 3  48 : 57  4
7. TJ Stará Ves nad Ondřejnicí 6 1 2 3  64 : 64  4

 

Konečná tabulka turnaje bez družstev Chropyně a Staré Vsi nad Ondřejnicí:

(z této tabulky se určí postupující družstva do Čtvrtfinále Zimní ligy mádeže)

1.  Draken Brno 4         2     1     1         36 : 32         5
2.  Sokol Ostopovice 4    30 : 26          5 
3. KNH Moravská Slavia Brno  4  40 : 33     5 
4. SK Autonot Jihlava 4 2 0 2  29 : 33  4
5. 1. NH BRNO 4 0 1 3  23 : 34  1

 

Do čtvrtfnále Zimní ligy mládeže postupují družstva:

Draken Brno 

Sokol Ostopovice

SK AUtonot Jihlava

(KNH Moravská Slavia Brno se do čtvrtfinále nepřihlásil)


Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví