Starší přípravka 2020/2021


Konečné pořadí v kategorii starší přípravky: 

1. Sokol Ostopovice "A"

2. 1. NH BRNO

3. TJ Sokol Vracov

4. TJ Miroslav "A"

5. Draken Brno "B"

6. Sokol Ostopovice "B"

7. Draken Brno "A"

8. TJ Miroslav "B"

 

Starší přípravka – 1. turnaj:

Sobota 9. listopadu 2019 – pořadatel: TJ Sokol Vracov (sportovní hala ve Vracově)

 

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 7 : 7                

Sokol Ostopovice "B" – Sokol Ostopovice "A" 1 : 11

Draken Brno "A" – Draken Brno "B" 1 : 10          

TJ Miroslav "B" – TJ Miroslav "A" 3 : 4

1. NH BRNO – Sokol Ostopovice "B" 9 : 3

Draken Brno "B" – TJ Sokol Vracov 8 : 8

Sokol Ostopovice "A" – TJ Miroslav "B" 9 : 0

TJ Miroslav "A" – Draken Brno "A" 11 : 4

Draken Brno "B" – 1. NH BRNO 2 : 10                

TJ Miroslav "B" – Sokol Ostopovice "B" 2 : 4

TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav "A" 9 : 4                        

Draken Brno "A" – Sokol Ostopovice "A" 1 : 6              

1. NH BRNO – TJ Miroslav "B" 13 : 0

TJ Miroslav "A" – Draken Brno "B" 8 : 5            

Sokol Ostopovice "B" – Draken Brno "A" 3 : 3              

Sokol Ostopovice "A" – TJ Sokol Vracov 7 : 2               

TJ Miroslav "A" – 1. NH BRNO 2 : 12                             

Draken Brno "A" – TJ Miroslav "B" 1 : 1            

Draken Brno "B" – Sokol Ostopovice "A" 4 : 10              

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice "B" 8 : 2               

1. NH BRNO – Draken Brno "A" 9 : 1

Sokol Ostopovice "A" – TJ Miroslav "A" 11 : 6               

TJ Miroslav "B" – TJ Sokol Vracov 1 : 11                        

Sokol Ostopovice "B" - Draken Brno "B" 6 : 7               

Sokol Ostopovice "A" – 1 . NH BRNO 6 : 6                   

TJ Sokol Vracov – Draken Brno "A" 6 : 3                       

TJ Miroslav "A" – Sokol Ostopovice "B" 7 : 4                

Draken Brno "B" – TJ Miroslav "B" 9 : 4

 

Konečná tabulka s družstvem TJ Miroslav "B":

1.  Sokol Ostopovice "A" 7         6     1     0         60 : 20        13
2.  1. NH BRNO 7    66 : 21         12 
3. TJ Sokol Vracov 7  51 : 32    10 
4. TJ Miroslav "A" 7 4 0 3  42 : 48  8
5.  Draken Brno "B" 1 3  45 : 47  7 
6. Sokol Ostopovice "B" 7 1 1 5  23 : 47  3
7. Draken Brno "A" 7 0 2 5  14 : 46  2
8. TJ Miroslav "B" 7 0 1 6  11 : 51  1

 

Konečná tabulka turnaje bez družstva TJ Miroslav "B":

(z této tabulky se bude počítat celkové pořadí soutěže)

1.  Sokol Ostopovice "A" 6         5     1     0         51 : 20        11
2.  1. NH BRNO 6    53 : 21         10 
3. TJ Sokol Vracov 6  40 : 31     8 
4. TJ Miroslav "A" 6 3 0 3  38 : 45  6
5. Draken Brno "B" 6 2 1 3  36 : 43  5
6. Sokol Ostopovice "B" 6 0 1 5  19 : 45  1
7. Draken Brno "A" 6 0 1 5  13 : 45  1

 

Starší přípravka – 2. turnaj:

Neděle 9. února 2020 – pořadatel: TJ Sokol Vracov (sportovní hala ve Vracově)

 

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice „A“ 3 : 10                 

Sokol Ostopovice „B“ – 1. NH Brno 2 : 12             

TJ Miroslav - Draken Brno „B“ 11 : 7                     

Draken Brno „A“ – TJ Sokol Vracov 3 : 4  

Sokol Ostopovice „B“ – TJ Miroslav 6 : 8              

1. NH BRNO – Sokol Ostopovice „A“ 4 : 9

Draken Brno „B“ – Draken Brno „ A“ 8 : 4            

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice „B“ 7 : 5                   

Sokol Ostopovice „A“ – TJ Miroslav 8 : 3              

1. NH Brno – Draken Brno „B“ 10 : 10

Sokol Ostopovice „A“ – Draken Brno „A“ 12 : 3               

Draken Brno „B“ – Sokol Ostopovice „B“ 10 : 4                

TJ Miroslav – Sokol Vracov 2 : 9                

Draken Brno „A“ – 1. NH BRNO 1 : 12                 

Sokol Ostopovice „A“ – Sokol Ostopovice „B“ 8 : 2

TJ Sokol Vracov – Draken Brno „B“ 5 : 6              

TJ Miroslav – 1. NH BRNO 3 : 13   

Sokol Ostopovice „B“ – Draken Brno „A“ 2 : 2

Draken Brno „B“ – Sokol Ostopovice „A“ 2 : 5

1. NH BRNO – TJ Sokol Vracov 11 : 2

Draken Brno „A“ – TJ Miroslav 2 : 9

 

Konečná tabulka turnaje:

1.  Sokol Ostopovice "A" 6         6     0     0         52 : 17        12
2.  1. NH BRNO 6    62 : 27          9 
3. Draken Brno "B" 6  43 : 39     7 
4. TJ Sokol Vracov 6 3 0 3  30 : 37  6
5. TJ Miroslav 6 3 0 3  36 : 45  6
6.  Sokol Ostopovice "B"  0  21 : 47   1 
7.  Draken Brno "A"   15 : 47  1


Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví