Mladší žáci 2020/2021


     Konečné pořadí v kategorii mladších žáků s družstvy Chropyně a Čakovic: 

     1.  Sokol Ostopovice                              

     2.  Draken Brno                                        

     3.  SK Autonot Jihlava

     4.-5. 1. NH BRNO

     4.-5.  TJ Jiskra Humpolec

     6.  TJ Avia Čakovice

     7.  TJ Chropyně     

     (+ družstvo Vracova startovalo MIMO SOUTĚŽ)

 

     Konečné pořadí v kategorii mladších žáků bez družstev Chropyně a Čakovic: 

     (toto pořadí určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

     1.  Sokol Ostopovice                              

     2.  Draken Brno                                        

     3.  1. NH BRNO

     4.  SK Autonot Jihlava

     5.  TJ Jiskra Humpolec                 

     Na Zimní halové Mistrovství České republiky mladších žáků postupuje družstvo Sokol Ostopovice.

 

Mladší žáci – 1. turnaj:

Sobota 23. listopadu 2019 – pořadatel: TJ Jiskra Humpolec (sportovní hala TJ Jiskra Humpolec)

     

Výsledky jednotlivých utkáních:

TJ Jiskra Humpolec – Sokol Ostopovice 2 : 1                

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 6 : 3                     

Draken Brno – TJ Chropyně 6 : 1

1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec 3 : 3           

TJ Sokol Vracov – Draken Brno 7 : 8

SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice 2 : 5

TJ Chropyně – 1. NH BRNO 7 : 4                        

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 4 : 2                    

Sokol Ostopovice – Draken Brno 8 : 8             

SK Autonot Jihlava – TJ Chropyně 6 : 4

Sokol Ostopovice – 1. NH BRNO 9 : 5                               

TJ Chropyně – TJ Sokol Vracov 7 : 5                                

Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 8 : 4                                          

1. NH BRNO – SK Autonot Jihlava 5 : 2                                           

Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 9 : 2                                      

TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 3 : 8                                         

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 5 : 1                                          

TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 7 : 4                                 

TJ Chropyně – Sokol Ostopovice 2 : 6                                            

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 6 : 1                                          

1. NH BRNO – Draken Brno 3 : 8  

                           

Konečná tabulka s družstvy Chropyně a Vracova:

1.  Draken Brno 6         5     1     0         43 : 24        11
2.  Sokol Ostopovice 6    38 : 21          9
3. TJ Chropyně 6  29 : 30     6 
4. TJ Jiskra Humpolec 6 2 1 3  17 : 28  5
5.  TJ Sokol Vracov 0 4  29 : 35  4 
6. SK Autonot Jihlava 6 2 0 4  20 : 26  4
7. 1. NH BRNO 6 1 1 4  24 : 36  3

 

Konečná tabulka bez družstva Vracova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí celkové pořadí oblastního kola Zimního halového poháru)

1.  Draken Brno 5         4     1     0         35 : 17         9
2.  Sokol Ostopovice 5    29 : 19          7
3. SK Autonot Jihlava 5 2 0 3  17 : 20  4
4. TJ Chropyně 5  22 : 25     4 
5. 1. NH BRNO 5 1 1 3  20 : 29  3
6. TJ Jiskra Humpolec 5 1 1 3  13 : 26  3

 

Konečná tabulka turnaje bez družstev Chropyně a Vracova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  Draken Brno 4         3     1     0         29 : 16         7
2.  Sokol Ostopovice 4    23 : 17          5 
3. 1. NH BRNO 4  16 : 22     3 
4. TJ Jiskra Humpolec 4 1 1 2  10 : 18  3
5. SK Autonot Jihlava 4 1 0 3  11 : 16  2

 

Mladší žáci – 2. turnaj:

Sobota 25. ledna 2020 – pořadatel: SK Autonot Jihlava (sportovní hala SK Jihlava)

    

Výsledky jednotlivých utkáních:

SK Autonot Jihlava – TJ Jiskra Humpolec 3 : 3                              

1. NH Brno – Sokol Ostopovice 1 : 11                

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 5 : 3                 

TJ Avia Čakovice – SK Autonot Jihlava 9 : 2                    

1. NH Brno – Draken Brno 6 : 6                          

Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec 9 : 0                

TJ Sokol Vracov – TJ Avia Čakovice 2 : 7                         

SK Autonot Jihlava – 1. NH Brno 7 : 5              

TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 2 : 5                         

Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 17 : 7       

TJ Jiskra Humpolec – TJ Avia Čakovice 2 : 4                                 

TJ Sokol Vracov – 1. NH BRNO 8 : 10                                 

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 4 : 2                                          

TJ Avia Čakovice – Sokol Ostopovice 8 : 9                                    

TJ Jiskra Humpolec – 1. NH Brno 4 : 4                                            

SK Autonot Jihlava – TJ Sokol Vracov 8 : 9                                     

Draken Brno – Sokol Ostopovice 3 : 4                                            

1. NH Brno – TJ Avia Čakovice 6 : 14                                 

TJ Sokol Vracov – TJ Jiskra Humpolec 1 : 7                                   

Sokol Ostopovice – SK Autonot Jihlava 5 : 1                                

TJ Avia Čakovice – Draken Brno 8 : 2

 

Konečná tabulka s družstvy Čakovic a Vracova:

1.  Sokol Ostopovice 6         6     0     0         55 : 20        12
2.  TJ Avia Čakovice 6    50 : 23         10
3. Draken Brno 6  25 : 25     7 
4. TJ Jiskra Humpolec 6 1 2 3  18 : 26  4
5.  1. NH BRNO 2 3  32 : 50  4 
6. SK Autonot Jihlava 6 1 1 4  23 : 35  3
7. TJ Sokol Vracov 6 1 0 5  30 : 54  2

 

Konečná tabulka turnaje bez družstva Vracova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí celkové pořadí oblastního kola Zimního halového poháru)

1.  Sokol Ostopovice 5         5     0     0         38 : 13        10
2.  TJ Avia Čakovice 5    43 : 21          8 
3. Draken Brno 5  20 : 22     5 
4. SK Autonot Jihlava 5 1 1 3  15 : 26  3
5. TJ Jiskra Humpolec 5 0 2 3  11 : 25  2
6. 1. NH BRNO 5 0 2 3  22 : 42  2

 

Konečná tabulka turnaje bez družstev Čakovic a Vracova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  Sokol Ostopovice 4         4     0     0         29 :  5         8
2.  Draken Brno 4    18 : 14          5 
3. SK Autonot Jihlava 4  13 : 17     3 
4. 1. NH BRNO 4 0 2 2  16 : 28  2
5. TJ Jiskra Humpolec 4 0 2 2   9  : 21  2

Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví