Mladší žákyně 2020/2021


     Konečné pořadí v kategorii mladších žákyň s družstvy Chropyně, Ostopovic, Svinova a Humpolce "B": 

     1.  TJ Chropyně                              

     2.  TJ Jiskra Humpolec "A"                                        

     3.  TJ Olbramovice

     4.  TJ Sokol Vracov

     5.  Draken Brno "A"

     6.  TJ Mirolsav

     7.  Sokol Ostopovice

     8. Sokol Svinov

     9. Draken Brno "B"

    10. TJ Jiskra Humpolec "B"

 

     Konečné pořadí v kategorii mladších žákyň bez družstev Chropyně, Ostopovic, Svinova a Humpolce "B": 

     (toto pořadí určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

     1.  TJ Jiskra Humpolec "A"                             

     2.  TJ Olbramovice                           

     3.  Sokol Vracov

     4.  Draken Brno "A"

     5.  TJ Jiskra Miroslav

     6.  Draken Brno "B"          

     Na Zimní halové Mistrovství České republiky mladších žákyň postupuje družstvo TJ Jiskra Humpolec "A".

 

Mladší žákyně - 1. turnaj:

Sobota 16. listopadu 2019 – pořadatel: TJ SOKOL VRACOV (sportovní hala ve Vracově)

         

Výsledky jednotlivých utkáních - kvalifikace:

Sokol Svinov – TJ Chropyně 2 : 9

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav 2 : 6

Draken Brno "B" – Sokol Svinov 0: 2                 

TJ Chropyně - Sokol  Ostopovice 11 : 4

TJ Miroslav – Draken Brno "B" 2 : 2       

Sokol Ostopovice – Sokol Svinov 4 : 7               

TJ Chropyně – Draken Brno "B" 5 : 2      

Sokol Svinov – TJ Miroslav 4 : 3            

Draken Brno "B" – Sokol Ostopovice 4 : 1          

TJ Miroslav – TJ Chropyně 0 : 9                         

 

Konečná tabulka kvalifikace:

1.  TJ Chropyně 4         4     0     0         34 :  8         8
2.  Sokol Svinov 4    15 : 16          6 
3. Draken Brno "B" 4   8  : 10     3 
4. TJ Miroslav 4 1 1 2  11 : 17  3
5.  Sokol Ostopovice 0 4  11 : 28  0 

 

Výsledky jednotlivých utkáních hlavní části turnaje turnaje:

(TJ Chropyně - Sokol Svinov 9 : 2)

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 3 : 2                   

Draken Brno "A" – TJ Olbramovice 1 : 4                       

TJ Chropyně – TJ Sokol Vracov 10 : 1                            

Draken Brno "A" – Sokol Svinov 1 : 4                            

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec 0 : 1                   

TJ Cropyně – Draken Brno "A" 10 : 1                             

TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 4 : 5                        

Sokol Svinov – TJ Jiskra Humpolec 1 : 5                        

TJ Olbramovice - TJ Chropyně 5 : 9                               

Draken Brno "A" – TJ Jiskra Humpolec 0 : 1                  

TJ Sokol Vracov – Sokol Svinov 9 : 2                             

TJ Jiskra Humpolec – TJ Chropyně 3 : 6                    

Sokol Svinov – TJ Olbramovice 5 : 5                               

TJ Sokol Vracov – Draken Brno "A" 3 : 2

 

Konečná tabulka hlavní části turnaje s družstvy Chropyně a Svinova:

1.  TJ Chropyně 5         5     0     0         44 : 12        10
2.  TJ Jiskra Humpolec 5    13 :  9          8 
3. TJ Olbramovice 5  19 : 20     5 
4. TJ Sokol Vracov 5 2 0 3  19 : 22  4
5.  Sokol Svinov 1 3  14 : 29  3 
6. Draken Brno "A" 5 0 0 5   5  : 22  0

 

Konečná tabulka hlavní části turnaje bez družstev Chropyně a Svinova:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  TJ Jiskra Humpolec 3         3     0     0          5  :  2         6
2.  TJ Olbramovice 3     9  :  6          4 
3. TJ Sokol Vracov 3   9  : 10     2 
4. Draken Brno "A" 3 0 0 3   3  :  8  0

 

Mladší žákyně - 2. turnaj:

Sobota 8. února 2020 – pořadatel: TJ JISKRA HUMPOLEC (sportovní hala TJ Jiskra Humpolec)

         

Výsledky jednotlivých utkáních - kvalifikace: 

Sokol Ostopovice – TJ Jiskra Humpolec "B" 5 : 4          

Draken Brno – TJ Miroslav 1 : 0                

TJ Sokol Vracov – Sokol Ostopovice 11 : 10              

TJ Jiskra Humpolec "B" – Draken Brno 2 : 4                  

TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 4 : 7                

Draken Brno – Sokol Ostopovice 6 : 7             

TJ Jiskra Humpolec "B" – TJ Sokol Vracov 2 : 12                 

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav 7 : 12                

TJ Sokol Vracov – Draken Brno 8 : 1                 

TJ Miroslav – TJ Jiskra Humpolec "B" 8 : 5  

 

Konečná tabulka kvalifikace:

1.  TJ Sokol Vracov 4         4     0     0         38 : 17         8
2.  TJ Miroslav 4    24 : 20          4 
3. Draken Brno 4  12 : 17     4 
4. Sokol Ostopovice 4 2 0 2  29 : 33  4
5.  TJ Jiskra Humpolec "B" 0 4  13 : 29  0 

 

 

Výsledky jednotlivých utkáních hlavní části turnaje turnaje:

(TJ Sokol Vracov – TJ Miroslav 7 : 4)                         

TJ Jiskra Humpolec "A"  - TJ Sokol Vracov 10 : 2

TJ Olbramovice - TJ Miroslav 13 : 4

TJ Chropyně – TJ Jiskra Humpolec "A" 6 : 7

TJ Sokol Vracov – TJ Olbramovice 6 : 5

TJ Miroslav – TJ Chropyně 2 : 11

TJ Olbramovice – TJ Jiskra Humpolec "A" 2 : 4

TJ Sokol Vracov – TJ Chropyně 7 : 11

TJ Jiskra Humpolec "A" - TJ Mirolsav 7 : 2

TJ Chropyně – TJ Olbramovice 6 : 3

 

Konečná tabulka hlavní části turnaje s družstvem Chropyně:

1.  TJ Jiskra Humpolec "A" 4         4     0     0         28 : 12         8
2.  TJ Chropyně 4    34 : 19         6 
3. TJ Sokol Vracov 4  22 : 30     4 
4. TJ Olbramovice 4 1 0 3  23 : 20  2
5.  TJ Miroslav 0 4  12 : 38  0 

 

Konečná tabulka hlavní části turnaje bez družstva Chropyně:

(z této tabulky se bude počítat součet pořadí, které určí postupující družstvo na Zimní halové Mistrovství České republiky)

1.  TJ Jiskra Humpolec "A" 3         3     0     0          21 : 6         6
2.  TJ Sokol Vracov 3     15 : 19          4 
3. TJ Olbramovice 3   20 : 14     2 
4. TJ Miroslav 3 0 0 3   10 : 27  0

Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví