Starší žákyně 2016/2017


     Konečné pořadí v kategorii starších žákyň: 

     1.  Sokol Ostopovice                              

     2.  TJ Miroslav                                       

     3.  TJ Sokol Vracov

     4.  Draken Brno

     5.  TJ Olbramovice                                 

     6.  KNH Moravská Slavia Brno             

     (družstva Jihlavy, Humpolce a Chropyně startovala pouze na jednom turnaji)

     Do Celostátního finále ZHP starších žákyň postupuje družstvo Sokol Ostopovice.

     

Starší žákyně – 1 turnaj:

Neděle 3. prosince 2016 – pořadatel: Draken Brno (hala TJ Tatran Bohunice)

Výsledky jednotlivých zápasů - skupina "A":

Draken Brno – TJ Jiskra Humpolec 12 : 4  

Sokol Ostopovice - TJ Sokol Vracov 10 : 4  

Draken Brno – TJ Sokol Vracov 5 : 5  

Sokol Ostopovice - TJ Jiskra Humpolec 13 : 4  

TJ Sokol Vracov - TJ Jiskra Humpolec 18 : 7   

Draken Brno – TJ Sokol Ostopovice 5 : 17 

Výsledky jednotlivých zápasů - skupina "B":

TJ Chropyně - KNH Moravská Slavia Brno 9 : 0

TJ Miroslav - TJ Olbramovice 9 : 3 

TJ Olbramovice - TJ Chropyně 6 : 7

TJ Miroslav - KNH Moravská Slavia Brno 10 : 2

KNH Moravská Slavia Brno - TJ Olbramovice 0 : 3 

TJ Miroslav - TJ Chropyně 7 : 4

Konečná tabulka - skupina "A":

1. 

Sokol Ostopovice

40 : 13 

2. 

TJ Sokol Vracov

27 : 22 

3. 

Draken Brno

22 : 26 

4. 

TJ Jiskra Humpolec                    

3           

0    

0    

3       

15 : 43            

Konečná tabulka - skupina "B":

1. 

TJ Miroslav

26 :  9 

2. 

TJ Chropyně

20 : 13 

3. 

TJ Olbramovice

12 : 16 

4. 

KNH Mor. Slavia Brno                    

3           

0    

0    

3       

 2  : 22            

Zápasy o konečné umístnění:

O 7. místo:

TJ Jiskra Humpolec - KNH Moravská Slavia Brno 9 : 11 

O 5. místo:

Draken Brno – TJ Olbramovice 7 : 9 

O 3. místo:

TJ Sokol Vracov - TJ Chropyně 12 : 15 

Finále:

Sokol Ostopovice - TJ Miroslav 14 : 13 

Konečné pořadí turnaje:

   1. 

Sokol Ostopovice

   2. 

TJ Miroslav

   3. 

TJ Chropyně

   4. 

TJ Sokol Vracov

   5. 

TJ Olbramovice

   6. 

Draken Brno

   7. 

KNH Moravská Slavia Brno

   8. 

TJ Jiskra Humpolec

Konečné pořadí turnaje (bez družstev mimo soutěž):

   1. 

Sokol Ostopovice

   2. 

TJ Miroslav

   3. 

TJ Sokol Vracov

   4. 

TJ Olbramovice

   5. 

Draken Brno

   6. 

KNH Moravská Slavia Brno

   7. 

TJ Jiskra Humpolec

 

 

Starší žákyně - 2. turnaj

Sobota 28. ledna 2017 – pořadatel: SK Autonot Jihlava (hala SK Jihlava)

Výsledky jednotlivých zápasů:

SK Autonot Jihlava – Sokol Ostopovice 2 : 10

KNH Moravská Slavia Brno – Draken Brno 7 : 7 

TJ Miroslav – TJ Olbramovice 10 : 1

Sokol Ostopovice – TJ Sokol Vracov 9 : 4

Draken Brno – SK Autonot Jihlava 6 : 6

TJ Olbramovice – KNH Moravská Slavia Brno 2 : 3

TJ Miroslav – TJ Sokol Vracov 12 : 3

Sokol Ostopovice – Draken Brno 10 : 4

SK Autonot Jihlava – TJ Olbramovice 4 : 0

TJ Sokol Vracov – KNH Moravská Slavia Brno 13 : 4

Sokol Ostopovice – TJ Miroslav 6 : 6

Draken Brno – TJ Olbramovice 10 : 3

TJ Sokol Vracov – SK Autonot Jihlava 3 : 3

TJ Miroslav – KNH Moravská Slavia Brno 8 : 1

Sokol Ostopovice – TJ Olbramovice 10 : 2

TJ Sokol Vracov – Draken Brno 9 : 6

SK Autonot Jihlava – TJ Miroslav 1 : 7

KNH Moravská Slavia Brno – Sokol Ostopovice 1 : 12

TJ Olbramovice – TJ Sokol Vracov 3 : 6

Draken Brno – TJ Miroslav 6 : 10

KNH Moravská Slavia Brno – SK Autonot Jihlava 2 : 8

Konečná tabulka turnaje:

1. Sokol Ostopovice 6 5 1 0 57 : 19 11
2. TJ Miroslav 6 5 1 0 53 : 18      11
3. TJ Sokol Vracov 6 3 1 2 38 : 37  7
4. SK Autonot Jihlava 6        2 2 2       24 : 28         6
5. Draken Brno 6 1 2 3 39 : 45  4
6. KNH Mor. Slavia Brno        6 1 1 4         18 : 50  3
7.    TJ Olbramovice 6      0    0    6     11 : 43  0

 

Počet přístupů: | DEVELOPED BY ČMOK PETR
Partnerské weby: Oddíl národní házené Jiskra Humpolec | Evidence docházy, mzdy, odbyt, účetnictví
„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde